Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Реєстрація

Управлінням СБУ в Рівненській області, зафіксовані випадки втягування спецслужбами рф/рб учнів та студентів навчальних закладів м.Рівне до вчинення кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ст. 259 КК України («Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності»).

Довідка: Стаття 259 КК України («Завідома неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності»):
- Ч 1 - карається позбавленням волі на строк від 2 до 6років;
- Ч 2 - карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років.

Так, за допомогою ігрових платформ типу «Steam», онлайн ігор, різного роду груп та чатів у програмах інтерактивного спілкування «Telegram» та «Discord», спецслужби ворога за грошову винагороду або інші вигідні пропозиції, вигадуючи різного роду «челенджі», схиляють учнів до вчинення протиправної діяльності на шкоду національній безпеці України, шляхом надсилання повідомлень про замінування навчальних закладів, у т.ч. Рівненської області.

Вказані дії спрямовані на поширення панічних настроїв серед населення, зрив навчального процесу, відволікання правоохоронного блоку на завідомо недоцільні перевірки та збір інформації про системи протидії терористичним загрозам в Україні.
У випадку, якщо особа, яка вчинила вказане правопорушення не досягла 16 років, відповідальність за її дії несуть батьки, за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей»). 

Довідка: Стаття 184 КУпАП («Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей»), вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність — тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх заміняють, від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 134 тис. 200 грн. до 402 тис. 600 грн.).

У разі втягування учня/дитини до вказаного виду протиправної діяльності або наявності окремих ознак їх можливого залучення до «псевдомінувань» об'єктів критичної та цивільної інфраструктури, для подальшого недопущення настання тяжких наслідків чи притягнення до адміністративної/кримінальної відповідальності про виявлені факти НЕОБХІДНО повідомляти УСБУ в Рівненській області за телефоном 0683022512 для вжиття заходів реагування з протидії загрозам національній безпеці України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Join Us Facebook

Наше відео

Кабінет психологічної служби

obg 210

123

ndgl 116111

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.