На сьогодні у світі критичною залишається проблема насильства і, зокрема, булінгу – цькування та проявів агресії до особистості з метою її приниження. Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини – все це може стати причинами цькування.
"Булінг"... Що це? З ким це може статися? Хто може стати булером? Яка відповідальність? Ці та інші питання піднімалися під час інформаційної бесіди «Безпечна школа». Розмова була змістовною, учні дізналися як протидіяти насильству, як відрізнити види булінгу, до кого необхідно звертатися у таких випадках тощо.
Ми закликаємо не бути байдужими до цієї проблеми, адже навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід на все життя. Ми знаємо, що здорове суспільство будується на взаємоповазі!
У МОКВИНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ з 11 вересня по 15 вересня 2023 року було проведено профілактичні заходи в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу "Стоп булінг!".
Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.
Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, боротьба за владу, потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження.
Більше статей...
- План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування), на 2023/2024 навчальний рік
- Результати моніторингу виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу, на 2022-2023 навчальний рік
- Поради для батьків. Як допомогти дітям упоратися з булінгом
- Шкільному булінгу скажемо «Ні!»