Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар новин

Жовтень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Реєстрація

З метою популяризації здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні та формування в учнів мотивації до занять фізичною культурою і спортом, у Моквинському ліцеї проходив Олімпійський тиждень.

У рамках тижня було проведено низку цікавих та пізнавальних заходів: між учнями 5-7 класів змагання з мініфутболу,між учнями 8-11 класів змагання серед легкої атлетики.
Активом учнівського самоврядування була проведена руханка "Крокуємо вперед до Перемоги!"
Протягом тижня панувала атмосфера радості, командного духу та здорового суперництва. Учні активно долучалися до всіх заходів, демонструючи спортивну майстерність, витривалість, спритність і згуртованість.
Олімпійський тиждень став чудовою нагодою не лише дізнатися більше про олімпійський рух, а й зробити ще один крок до здорового й активного способу життя!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Join Us Facebook

Наше відео

Кабінет психологічної служби

obg 210

123

СКРИНЬКА ДОВІРИ

ndgl 116111

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.