imgonline-com-ua-Resize-XEkhT31q1kSd9Краса природи – це одне з джерел, що живить доброту, сердечність і любов

В.О. Сухомлинський

Дехто вважає, що нічого не трапиться, якщо я кину папірець, недопалок, викину пляшку з-під напою, залишу в лісі недоїдки, а насправді ми бачимо навколо жахливі сміттєзвалища, котловани після видобутку корисних копалин, забруднені річки, моря та озера від шкідливих речовин, які скидають у воду, мертвих тварин та птахів, які не можуть жити через нафтову плівку. По тому, як людство ставиться до екології – можна судити наскільки суспільство цивілізоване.

З метою реалізації проєкту «Жива планета» та формування відповідального і дбайливого ставлення до природи, потреби збереження довкілля та власного здоров'я, у 6-А класі був проведений еко-тренінг «За життя без cміття!». Шестикласники поглибили свої знання про проблеми, пов'язані з нагромадженням сміття та необхідністю його утилізації, познайомилися з сучасними шляхами переробки сміття в країнах світу та в Україні.

Не будьте байдужими. Не смітіть самі і не дозволяйте цього робити оточуючим. Завжди пам'ятайте, що ми не отримали Землю у спадок від батьків, ми взяли її в борг у наших дітей!

Більше фото

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Join Us Facebook

Наше відео

Кабінет психологічної служби

obg 210

123

ndgl 116111

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.