Фотогалерея

Фотогалерея

Фоторепортажі проведених заходів

В навчальному закладі проходить досить багато різноманітних заходів навчально-виховного змісту. Підтвердженням цьому є наша фотогалерея.

Детальніше...
"Розминка від чемпіона"

"Розминка від чемпіона"

Шкільні заходи

В рамках акції «Розминка від чемпіона» 3 грудня наш заклад відвідав майстер спорту України міжнародного класу, 25-ти разовий…

Детальніше...
Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Районні заходи

Однією з демократичних форм управління школою, поряд з іншими, є учнівське самоврядування. Відповідно до Закону України «Про освіту»…

Детальніше...
"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

Шкільні заходи

Є на світі моя країна,найчарівніша, як перлина.В моїм серці вона…

Детальніше...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше відео

Форум

forum

Чи потрібне на Вашу думку пробне зовнішнє незалежне оцінювання?
Потрібне - 73.7%
Непотрібне - 15.8%
Важко сказати - 10.5%
Не знаю - 0%

Всього голосів: 19
Опитування завершилося
Оновити

Изображение 005На виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації від 10.05.2016 № 196 «Про організацію літніх мовних таборів/загонів у рамках літнього відпочинку та оздоровлення дітей», наказу Моквинського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня» від 24.05.2016 № 105 «Про організацію літнього мовного загону «Юні європейці» у рамках літнього відпочинку та оздоровлення дітей», з метою популяризації вивчення англійської мови, застосування на практиці отриманих протягом навчального року знань у різних формах діяльності з 01.06.2017 року по 16.06.2017 року на базі Моквинського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» функціонував літній мовний загін «Юні європейці» .

Основною метою функціонування літнього мовного загону було:
 надати можливість удосконалити свою розмовну мову;
 створити умови для здобуття дітьми необхідних мовних навичок;
- допомогти дітям непомітно подолати мовний бар'єр;
- поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;
- сприяти формуванню позитивної мотивації для подальшого удосконалення знань з англійської мови.
Літній мовний загін працював відповідно до затвердженого графіка та режиму дня.
У мовному загоні перебувало 5 дітей – це учні 5,6 класів, які не тільки весело та цікаво провели свій час, а й продуктивно займалися вивченням англійської мови.
Роботу загону організовували куратори - вчителі англійської мови , а саме: Торчинська О.В., Тарасюк О.М.
Згідно затвердженої програми проведення літнього мовного загону «Юні європейці» був розроблений план роботи у відповідності до тематичних днів.
Під час Дня дружби відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття функціювання мовного загону. Діти ознайомилися із режимом роботи мовного загону, були проведені ігри, під час яких учні познайомились один з одним. Готували презентацію - колаж загону «Ми - європейці».
Упродовж Дня гри було проведено вікторину «Знавці англійської мови», у ході якої діти повторили лексичний матеріал з теми «Природа». А також визначили переможця у грі-квест «Найшвидший».
У День творчості учні в групах робили постер «Емблеми Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії». Після цього відбувся перегляд відео презентації «Митці Великої Британії».
День здоров'я був присвячений здоровому способу життя. Діти виготовляли проекти « Ми – за здоровий спосіб життя», грали в англомовні рухливі ігри на свіжому повітрі, складали режим дня та перекладали англомовні прислів'я про здоров'я.
День кіно запам'ятався вихованцям проведенням віртуальної подорожі до Діснейленду. Діти удосконалювали розмовну мову, пам'ять
увагу під час проведення мімічної гри «Улюблені герої мультфільмів».
Особливим і незабутнім був День добрих справ, коли діти повторивши лексичний матеріал з теми "Риси характеру", розповідали казку по колу «У країні доброти» та складали «Квітку ввічливості».
У День музики учні розучували англійські дитячі пісні. Родзинкою дня став фінальний флешмоб «Музика навколо нас», у ході якого вихованці співали пісні англійською мовою та танцювали. Приємним моментом було нагородження дітей грамотами та дипломами за активну участь у житті мовного загону.
Поставлені цілі були виконані в результаті злагодженої роботи вчителів і дітей. Учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови та навички роботи у команді та групах.

003Изображение 006Изображение 020Изображение 034Изображение 062Изображение 071Изображение 102Изображение 106Изображение 108Изображение 111Изображение 118

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 Україна, 34634

Рівненська область

Березнівський район, село Моквин

тел.: (03653) 5-13-49

e-mail: mokvin_2009@ukr.net