Фотогалерея

Фотогалерея

Фоторепортажі проведених заходів

В навчальному закладі проходить досить багато різноманітних заходів навчально-виховного змісту. Підтвердженням цьому є наша фотогалерея.

Детальніше...
"Розминка від чемпіона"

"Розминка від чемпіона"

Шкільні заходи

В рамках акції «Розминка від чемпіона» 3 грудня наш заклад відвідав майстер спорту України міжнародного класу, 25-ти разовий…

Детальніше...
Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Районні заходи

Однією з демократичних форм управління школою, поряд з іншими, є учнівське самоврядування. Відповідно до Закону України «Про освіту»…

Детальніше...
"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

Шкільні заходи

Є на світі моя країна,найчарівніша, як перлина.В моїм серці вона…

Детальніше...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше відео

Форум

forum

Чи потрібне на Вашу думку пробне зовнішнє незалежне оцінювання?
Потрібне - 73.7%
Непотрібне - 15.8%
Важко сказати - 10.5%
Не знаю - 0%

Всього голосів: 19
Опитування завершилося
Оновити

147979243918 листопада 2016 року  відбулося засідання управлінського університету керівників загальноосвітніх шкіл секція:заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Проектування професійного розвитку вчителя: управлінський та методичний аспекти».

 

Учасників засідання зустрів та привітав директор Моквинського навчально-виховного комплексу «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Гуменюк Юрій Петрович, який розповів про основні напрямки роботи загальноосвітнього навчального закладу.

У науково-теоретичному модулі «Формування професійних компетенцій сучасного вчителя» учасники семінару познайомилися із науково-методичним супроводом розвитку професійної компетентності педагогічних кадрів (Мельничук Л.С., завідувач районного методичного кабінету); роль методичної роботи в розвитку професійної компетентності вчителя (Челик Л. О., заступник директора з навчально - виховної роботи); професійне зростання вчителя – запорука успішності учнів (Бецько Р. І., заступник директора з навчально-виховної роботи); підняли проблему створення сприятливих умов для інституційного розвитку інноваційного навчального закладу на шляху реформування освіти та децентралізації управління освітою особливості освітньої діяльності педагога у контексті формування громадянської компетентності учнів (Гуменюк Ю. П., директор Моквинського навчально-виховного комплексу «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня»).

Учасники семінару відвідали та обговорили відкриті уроки учителів навчально-виховного комплексу:

урок математики у 4 класі з теми «Одиниці вимірювання маси. Співвідношення між одиницями вимірювання маси. Задачі на знаходження четвертого пропорційного» (Булавін Л. М., учитель початкових класів);
урок української мови у 6-Б класі з теми «Іменник як частина мови: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль» (Карпець Л. А., учитель української мови та літератури);
урок української літератури у 11-Б класі з теми «Осип Турянський. «Поза межами болю». Загальнолюдські мотиви у творі, гуманістичні цінності, що утверджуються в ньому» (Люшин М. А., учитель української мови та літератури).

Основоположною якістю сучасного педагога є його конкурентоспроможність, яка знаходить своє продовження у формуванні конкурентоспроможного учня, випускника, особистості, здатної до саморозвитку та самоосвіти впродовж усього життя.

Відкритий мікрофон дав змогу учасникам поділитися напрацюваннями щодо підготовки вчителя до сучасного уроку у компетентісній освіті.

Досвід роботи презентували педагоги навчального закладу з питань:

- особливості формування взаємостосунків учителя та учнів у системі гуманно-особистісного підходу до дітей (Романовська О. В., учитель початкових класів);

- особливості роботи з обдарованими дітьми (Тарасюк Леонід Фадійович, учитель історії);

- презентація педагогічного проекту «Популяризація вивчення іноземних мов у контексті європейської інтеграції України в рамках функціонування літнього мовного табору» (Тарасюк Ольга Михайлівна, учитель англійської мови).

Практичний психолог Чернюшок Г. Ф. провела заняття з елементами тренінгу для педагогів.

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 Україна, 34634

Рівненська область

Березнівський район, село Моквин

тел.: (03653) 5-13-49

e-mail: mokvin_2009@ukr.net