Фотогалерея

Фотогалерея

Фоторепортажі проведених заходів

В навчальному закладі проходить досить багато різноманітних заходів навчально-виховного змісту. Підтвердженням цьому є наша фотогалерея.

Детальніше...
"Розминка від чемпіона"

"Розминка від чемпіона"

Шкільні заходи

В рамках акції «Розминка від чемпіона» 3 грудня наш заклад відвідав майстер спорту України міжнародного класу, 25-ти разовий…

Детальніше...
Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Районні заходи

Однією з демократичних форм управління школою, поряд з іншими, є учнівське самоврядування. Відповідно до Закону України «Про освіту»…

Детальніше...
"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

Шкільні заходи

Є на світі моя країна,найчарівніша, як перлина.В моїм серці вона…

Детальніше...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше відео

Форум

forum

Чи потрібне на Вашу думку пробне зовнішнє незалежне оцінювання?
Потрібне - 73.7%
Непотрібне - 15.8%
Важко сказати - 10.5%
Не знаю - 0%

Всього голосів: 19
Опитування завершилося
Оновити

Із 17.10.2016 року по 21.10.2016 року в навчальному закладі проходив тиждень протидії торгівлі людьми "Скажи: "Стоп торгівлі людьми!".
У рамках тижня проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів з метою підвищення рівня поінформованості учнів з даного питання.

Соціальним педагогом Дмитрук Н.І. проведено анкетування "Що я знаю про торгівлю людьми" з учнями 10-го класу та годину спілкування «Тогрівля людьми – ганебне явище суспільства» із учнями 8-х класів.
Психологом Чернюшок Г.Ф. проведено анкетування "Що я знаю про торгівлю людьми" з учнями 11-х класів та усний журнал "Торгівля людьми як небезпека життя" з учнями 6-х класів.
Представниками учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Чудінович С.Б. проведено прес-конференцію «Торгівля людьми. Чи є це злочин проти людства?» з учнями 8-х класів.
Упродовж тижня класними керівниками 1-6-х класів проведено тематичні години спілкування «Незнайомі люди. Правила безпечної поведінки», 7-11-х класів - «Що таке торгівля людьми і чому вона продовжує існувати?».
Досить змістовно та цікаво пройшла зустріч із начальником відділу соціальної роботи Березнівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Перепечай О.А., яка провела відеолекторій із учнями 9-го класу «Причини та наслідки торгівлі людьми».
Учителем історії та правознавства Комаром В.О. було проведено бесіду із учнями 11-х класів «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина».
Під час тижня були проведені різноманітні заходи, на яких учні мали змогу висловити власні думки з цього приводу, обговорити проблемні ситуації та переглянути відеоматеріали.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 Україна, 34634

Рівненська область

Березнівський район, село Моквин

тел.: (03653) 5-13-49

e-mail: mokvin_2009@ukr.net