Фотогалерея

Фотогалерея

Фоторепортажі проведених заходів

В навчальному закладі проходить досить багато різноманітних заходів навчально-виховного змісту. Підтвердженням цьому є наша фотогалерея.

Детальніше...
"Розминка від чемпіона"

"Розминка від чемпіона"

Шкільні заходи

В рамках акції «Розминка від чемпіона» 3 грудня наш заклад відвідав майстер спорту України міжнародного класу, 25-ти разовий…

Детальніше...
Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Районні заходи

Однією з демократичних форм управління школою, поряд з іншими, є учнівське самоврядування. Відповідно до Закону України «Про освіту»…

Детальніше...
"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

Шкільні заходи

Є на світі моя країна,найчарівніша, як перлина.В моїм серці вона…

Детальніше...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше відео

Форум

forum

Чи потрібне на Вашу думку пробне зовнішнє незалежне оцінювання?
Потрібне - 73.7%
Непотрібне - 15.8%
Важко сказати - 10.5%
Не знаю - 0%

Всього голосів: 19
Опитування завершилося
Оновити

Із метою відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни у навчальному закладі з 08.04.2016 року по 09.05.2016 року проходив місячник героїко-патріотичного виховання.
У рамках місячника волонтерським загоном на чолі із педагогом-організатором Чудінович С.Б. та класним керівником 8-го класу Торчинською О.В. проведено операцію «Братським могилам села – наша турбота», під час якої упорядковано одинокі могили, обеліск загиблим односельчанам та інші пам'ятні знаки, що увінчують пам'ять про Перемогу та подвиги учасників Другої світової війни. Члени волонтерського загону під час акції «Турбота» надавали посильну допомогу по господарству усім категоріям учасників Другої світової війни та сім'ям учасників антитерористичної операції на Сході України.

Учнівське самоврядування навчального закладу взяло участь у Всеукраїнських акціях «Пам'ять. Вшанування жертв війни 1939-1945 років» та «Пам'ятати. Відродити. Зберегети».
Учителем образотворчого мистецтва Шнайдер А.О. організовано конкурс дитячих малюнків «Славен День Перемоги».
Учні навчального закладу мали змогу переглянути тематичну книжкову виставку «Тих днів нам не забути!», організовану бібліотекарем Пантюшко Г.П.
Із нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів учителями історії, класними керівниками 10-Б та 11-Б класу Комаром В.О. та Тарасюком Л.Ф. проведено години спілкування «Пам'ять серця».
Класним керівником 9-А класу Харчук Н.О. проведено відкритий Урок мужності «Вони визволяли наш край».
Учителі української мови та літератури Карпець Л.А. та Люшин М.А. підготували та провели альманах поезії «Війна і люди в тій війні», у ході якого звучали вірші про події Другої світової війни.
Під час проведення місячника вчителями історії Харчук Н.О., Комаром В.О., Тарасюком Л.Ф. у музейній кімнаті навчального закладу було організовано виставку художніх творів, історичних документів, експозицій з архівних фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події Другої світової війни 1939-1945 років.
Упродовж місячника класними керівниками проведено просвітницькі заходи, присвячені 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-й річниці завершення Другої світової війни, а також з нагоди Дня пам'яті та Примирення, зокрема:
- години спілкування: «Невідома війна» (класний керівник 5-А класу Харчук Ю.В.), «Пам'ятає врятований світ» (класний керівник 5-Б класу Карпець Л.А.), «Шлях до Перемоги» (класний керівник 6-А класу Галушко Т.Л.), «Наші земляки» (класний керівник 7-Б класу Тарасюк Р.І.), «Той травень в пам'яті людей» (класний керівник 9-Б класу Зубчик В.О.), «Перемога над нацизмом у Європі» (класний керівник 10-А класу Тарасюк О.М.);
- Уроки мужності «Живим уклін – загиблим слава!» (класний керівник 6-Б класу Баранчук Т.М.), «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе!» (класний керівник 8-го класу Торчинська О.В.).
Під час акції «Квіти Перемоги» гімназисти вшанували учасників Другої світової війни та антитерористичної операції у ході свята Перемоги, поклали квіти до обеліска загиблим односельчанам.
Учителем курсу «Захист Вітчизни» Марчуком І.Г. організовано вахту пам'яті біля обеліска загиблим односельчанам під час мітингу-реквієму, присвяченому 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-й річниці завершення Другої світової війни.
Із 25.04.2016 року по 29.04.2016 року у навчальному закладі проходив тиждень курсу «Захист Вітчизни», під час якого проведено: спортивні змагання допризовників «Солдатами не народжуються» та військово-спортивне свято з нагоди завершення вивчення курсу «Захист Вітчизни».
28.04.2016 року проведено День цивільного захисту.
Усі заходи, які проходили упродовж місячника героїко-патріотичного виховання, були спрямовані на виховання громадянських якостей особистості, духовно осмисленого патріотизму, який поєднує любов до рідного краю, народу, формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни та на активізацію героїко-патріотичного виховання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 Україна, 34634

Рівненська область

Березнівський район, село Моквин

тел.: (03653) 5-13-49

e-mail: mokvin_2009@ukr.net