Фотогалерея

Фотогалерея

Фоторепортажі проведених заходів

В навчальному закладі проходить досить багато різноманітних заходів навчально-виховного змісту. Підтвердженням цьому є наша фотогалерея.

Детальніше...
"Розминка від чемпіона"

"Розминка від чемпіона"

Шкільні заходи

В рамках акції «Розминка від чемпіона» 3 грудня наш заклад відвідав майстер спорту України міжнародного класу, 25-ти разовий…

Детальніше...
Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Районні заходи

Однією з демократичних форм управління школою, поряд з іншими, є учнівське самоврядування. Відповідно до Закону України «Про освіту»…

Детальніше...
"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

Шкільні заходи

Є на світі моя країна,найчарівніша, як перлина.В моїм серці вона…

Детальніше...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше відео

Форум

forum

Чи потрібне на Вашу думку пробне зовнішнє незалежне оцінювання?
Потрібне - 73.7%
Непотрібне - 15.8%
Важко сказати - 10.5%
Не знаю - 0%

Всього голосів: 19
Опитування завершилося
Оновити

Із 8 лютого по 12 лютого в навчальному закладі проходив тиждень іноземних мов. Упродовж тижня учні були учасниками різноманітних цікавих дійств, які проводилися на іноземній мові.
Розпочався тиждень віртуальною подорожжю «Під небом Парижа», до якої запросила учнів 8-10-х класів учитель французької мови Бецько Р.І. У ході подорожі учні мали змогу повправлятися в аудіюванні, декламуванні віршів французькою мовою. Під час звучання пісні «Sous le ciel de Paris», у виконанні учениць 8-го класу Потапчук Яни та Онуфрійчук Анастасії, присутні здійснили уявну подорож визначними місцями Парижа.

Серед учнів 10-х класів, за сприяння учителя англійської мови Тарасюк О.М., проведено брейн-ринг «Знавці англійської мови», де учні показали свої знання та вміння застосовувати вивчені лексичні одиниці та граматичні правила в конкретній обстановці; розвивати здогадку та вміння швидко орієнтуватися в умовах непідготовленого монологічного мовлення.

Учитель німецької мови Галушко Т.Л. разом з учнями 6-х класів заочно подорожували німецькомовними країнами «Eine Reise durch Deutschsprachige Länder». Метою подорожі було повторити вивчену лексику за темою «НІМЕЧЧИНА», розвивати монологічне мовлення, логічне мислення, кмітливість; тренувати пам'ять, увагу; виховувати інтерес до країни, мова якої вивчається.
У рамках тижня усі бажаючі мали змогу відвідати відкритий урок англійської мови у 6-А класі з теми «Going to the Trip», проведений учителем Торчинською О.В. Метою уроку було закріпити лексичні одиниці з теми «Подорож», активізувати вживання модального дієслова should. На уроці діти взаємодіяли в парах та групах, переглядали відео, опрацьовували текст та виконували завдання по тексту. На завершення уроку з учнями була проведена вікторина «What traveller are you?».
Завершився тиждень іноземних мов конкурсом вітальних листівок до Дня Святого Валентина серед учнів 5-11-х класів. Учні взяли активну участь у конкурсі та виготовили чудові листівки англійською, німецькою та французькою мовами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 Україна, 34634

Рівненська область

Березнівський район, село Моквин

тел.: (03653) 5-13-49

e-mail: mokvin_2009@ukr.net