Фотогалерея

Фотогалерея

Фоторепортажі проведених заходів

В навчальному закладі проходить досить багато різноманітних заходів навчально-виховного змісту. Підтвердженням цьому є наша фотогалерея.

Детальніше...
"Розминка від чемпіона"

"Розминка від чемпіона"

Шкільні заходи

В рамках акції «Розминка від чемпіона» 3 грудня наш заклад відвідав майстер спорту України міжнародного класу, 25-ти разовий…

Детальніше...
Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Засідання круглого столу з обміну досвідом роботи учнівського самоврядування

Районні заходи

Однією з демократичних форм управління школою, поряд з іншими, є учнівське самоврядування. Відповідно до Закону України «Про освіту»…

Детальніше...
"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

"У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"

Шкільні заходи

Є на світі моя країна,найчарівніша, як перлина.В моїм серці вона…

Детальніше...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше відео

Форум

forum

Чи потрібне на Вашу думку пробне зовнішнє незалежне оцінювання?
Потрібне - 73.7%
Непотрібне - 15.8%
Важко сказати - 10.5%
Не знаю - 0%

Всього голосів: 19
Опитування завершилося
Оновити

3 грудня 2015 року відбулася тематична загальна конференція НВК з теми «Правові основи сучасного сімейно-родинного виховання». У роботі конференції взяли участь члени педагогічного колективу, представники учнівського колективу, батьки та начальник Моквинської пожежної частини Удодік П.П.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бецько Р.І. повідомила присутнім про те, що в основі сімейного виховання лежить сімейне право, яке закріплене Конституцією України, законодавством про шлюб і сім'ю та цивільним Кодексом України, а також ознайомила із такими міжнародними документами, як Загальна декларація прав людини, Декларація прав дитини і Конвенція про права дитини, схвалені Генеральною Асамблеєю ООН і ратифіковані Верховною Радою України. Роза Іванівна звернула увагу батьків на їх обов'язки та права щодо навчання та виховання дітей у відповідності до Конституції України та Закону України «Про освіту».
Психолог навчального закладу Чернюшок Г.Ф. ознайомила учасників конференції із методами виховання в сім'ї, а особливу увагу звернула на прояви насилля в сім'ї. Галина Фадіївна продемонструвала відеосюжети на дану тематику.
Соціальний педагог Дмитрук Н.І. розповіла про складну ситуацію щодо підліткового суїциду, яка склалася на початку XXI століття в сучасній родині. Наталія Ігорівна довела до відома присутніх причини підліткового суїциду та його характерні ознаки, а також надала поради, які допоможуть змінити дану ситуацію.
Начальник Моквинської пожежної частини Удодік П.П. надав батькам практичні поради щодо безпеки дітей у побуті, зокрема: при поводженні з вогнем, газом, електричними приладами, поведінки дітей на дорозі.
Директор навчального закладу Гуменюк Ю.П. ознайомив присутніх із станом харчування учнів 1-4-х класів та дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

      
     

ДЛЯ СПІВПРАЦІ:

Для співпраці та зв'язку з нами на сайті Ви маєте декілька можливостей:

       КОНТАКТНА ФОРМА
   - ГОСТЬОВА КНИГА
   - ФОРУМ

Пишіть нам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші поради та зауваження.

 

НАШІ КОНТАКТИ:

 Україна, 34634

Рівненська область

Березнівський район, село Моквин

тел.: (03653) 5-13-49

e-mail: mokvin_2009@ukr.net